#1 2008-03-20 07:28:35

Vanessa

Zbyt wiele rzeczy do zrobienia, zbyt mało chętnych do pracy.

status Akuku =]
6289416
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 35
Punktów :   -1 

Fuzja?

Czytamy od dołu

oki, więc czekam na jakieś konkrety
pozdrawiam
weirdo
____________
gremlin skrev:

Ja też jutro pogadam z Vanessą o Twoich warunkach. To się skontaktujemy!
pozdrawiam
____________
weirdo skrev:

powiem tak, cel (tz kordy) powinien być jak najszybciej określony, stanowisko jako takie to mnie nie interesuje (racze wolałbym zostać "szarą eminencją" - dostęp wszędzie jak rada sojuszu - służę pomocą i chcę wiedzieć wszystko co i jak, ale nie chcę stanowiska (oficjalnie) - za duże obowiązki (i wiem co mówię), a na to raczej czasu może mi potem nie starczyć, u mnie w soju 1 osoba nie jest polakiem, a z resztą muszę to z nimi omówić, takie mniej więcej byłyby moje warunki

weirdo
____________
gremlin skrev:

Jak na razie to są sami Polacy ale nie jest jasno powiedziane że mają być tylko Polacy! Jeśli będziesz chciał objąć jakąś funkcję to jest to oczywiście do ustalenia! Celu jako takiego jeszcze nie mamy na razie chcemy powiększyć sojusz żeby można było jakieś korzystne pakty zawrzeć z innymi sojami! Co będzie później zależy tylko od zaangażowania samych graczy! Ja Jestem tylko koordynatorką off najlepiej gadać o celach z Vanessa bo mnie tylko w sumie obchodzi żeby w soju byli wojownicy! Którzy będą się wzajemnie wspierać! Oto raporcik z odwetu za farmienie jednego gracza z naszego soja http://travilog.org.ua/no/1331872/719a8 … 1d73822789

Zaznaczam że armia szła 8h 27 minut co świadczy że dbamy o siebie!
____________
weirdo skrev:

witam
namawiacie i namawiacie
nadal nie otrzymałem odpowiedzi:
jaki jest cel główny sojuszu (konkretnie i szczegółowo)?
czy w sojuszu będą (są) tylko sami polacy?
i jako kto wchodzę do sojuszu (zwykły członek)?

oczywiście muszę to jeszcze przedyskutować z resztą, ale jak uzyskam odpowiedzi

weirdo
____________
gremlin skrev:

Witam proponuję ci dołączenie do naszego sojuszu! Was jest tylko 4 nas trochę więcej a im liczniejsi będziemy tym więcej razem zdziałamy! Żeby cię zachęcić zobacz mój rank off i tmichael! Nie żebyśmy się chwalili tylko żeby pokazać że nie jesteśmy noobami!    

To jest rozmowa gremlin z panem z WZK. Po przeczytaniu domyslacie się ocb. I teraz jest moje pytanie: Czy chcecie grac do końca, tworzyc dobry sojusz, czy gracie for fun? Bo jeżeli dla zabawy to to wszystko nie ma sensu, a niedobitki przejdą do innych sojuszy.

Offline

 

#2 2008-03-20 21:53:13

gremlin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-15
Posty: 39
Punktów :   

Re: Fuzja?

Co jest z wami????!!!!! Jeśli nie chce sie nikomu grać to od razu powiedzcie!!! Ja tam w innym dużo lepszym sojuszu miejsce bym szybo znalazła, ale staram się jakoś rozbudować nasz sojusz a z Waszej strony żadnej reakcji! Vanessa zadała proste pytanie! Więc na dlaczego nikt sie nie wypowiedział?

P.s. Wnoszę o usunięcie z sojuszu adi11, Dziki Bober, Issue - wszyscy mają żółte lub czerwone kropy i zerowy rozwój!

Na ich miejsce można by było przyjąć WZK PL !!! Jeśli się zgodzą oczywiście, ale to zależy od Was!!

Offline

 

#3 2008-03-21 08:57:20

Killer38

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-18
Posty: 9
Punktów :   

Re: Fuzja?

Popieram gremlina

Offline

 

#4 2008-03-21 09:00:42

tmichael

Użytkownik

Skąd: Kuźnia Raciborska
Zarejestrowany: 2008-03-13
Posty: 38
Punktów :   

Re: Fuzja?

zgadzam się z gremlin, że kilka osób tutaj gra a reszta pierdzi w stołki i udaje, że wszystko jest ok. Może zagrajcie sobie w simcity, jeśli travian i gra zespołowa jest dla was za trudna.

odnośnie naszych kolegów z końca:
adi11 - od dwóch dni nie rośnie mu pop. czego skutkiem jest żółta kropka.
Dziki Bober - od 5 dni nie rośnie mu pop. czego skutkiem jest czerwona kropka.
Issue - od 7 dni (tygodnia) nie rośnie mu pop. odwiedzi raz konto, że nie ma czerwonej kropki, ale się nie rozbudowuje.

kolejna sprawa, jest w sojuszu kilka osób które chcą poważnie grać i reagują na listy. a reszta to co? tło?
jak Vanessa prosiła o surkę na krasnale dla mnie to nie przypominam sobie jakieś dostawy. jeśli zapomniałem o kimś to przepraszam. ale tak nie może być. co to każdy tutaj kisi surke dla siebie? to od razu zbudujmy budynek główny na 10poziomie i rozwalmy nasze wioski bo nie ma sensu grać w parę osób. jeśli chcemy grać i coś osiągnąć nie liczą się jednostki tylko zespół.
niech nikt nie cwaniakuje, że on gra itp. wiem kto gra bo obserwuje kto atakuje i komu świeci się niebieska kropka. do tych ludzi nic nie mam. mam do tych co nic nie robią i jeszcze mają pretensje. nawet nie napiszą na forum.
cieszcie się, że vanessa ma takie dobre serce i trzyma was jeszcze w sojuszu. bo grą nie odbiegacie od zwykłych farm. 
a jeśli ktoś ma pretensje do mnie, że słyszy kilka słów prawdy to niech to mi otwarcie w twarz powie.

odnośnie fuzji. jestem za. cel się pomyśli. narazie uprzątnijmy syf na własnym podwórku bo śmierdzi.

Offline

 

#5 2008-03-21 09:23:38

_DaN_

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Fuzja?

za fuzją ;p

btw. Pomyślcie czy gra tu wystarczająca ilość polaków , żeby coś jako sojusz osiągnąć - bo myślę  , że 100 % polskim sojem być nie musimy

Ostatnio edytowany przez _DaN_ (2008-03-21 09:25:17)

Offline

 

#6 2008-03-21 09:26:12

Vanessa

Zbyt wiele rzeczy do zrobienia, zbyt mało chętnych do pracy.

status Akuku =]
6289416
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 35
Punktów :   -1 

Re: Fuzja?

Tmichael ma rację, jeśli komuś nie zależy to wypad, będzie miejsce dla nowych, jeżeli zostanie nas garsteczka to przenosimy się do obcych sojuszy, taka prawda. _DaN_, tu nie chodzi o to, czy za fuzją, czy przeciw, ale musimy najpierw sojusz przygotować! Pomyśleć, czy to ma sens.

Offline

 

#7 2008-03-21 17:52:51

smallbit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-14
Posty: 15
Punktów :   

Re: Fuzja?

ja tez jestem za fuzja co do soja to to mi rybka czy bedzie tylko polski czy tez beda w nim ludzie innych narodowosci a co do nieaktywnych graczy takim tez jest Grong wywalcie go to bedzie co pofarmic nie ma nieaktywnego bo jestem u niego sitterem wiec wchodze co jakis czas i buduje defa ale dwoch kont nie mam ochoty prowadzic a on sie od tygodnia nie odzywa (nawet na gg);

Offline

 

#8 2008-03-23 13:46:16

weirdo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 10
Punktów :   

Re: Fuzja?

co do tego czy w sojuszu mają być sami polacy to od razu mówię nie, gdyż wtedy za mały będzie sojusz (ewentualnie zawsze będzie można podzielić na takie sojusze, żeby w jednym byli sami polacy, ale to dopiero jak będą tworzone kolejne sojusze), poza tym jak chcecie grać o najwyższe stawki to nie myślcie, że jeden sojusz (60 osób) jest w stanie wybudować cudaka, do tego potrzeba sporo woja o surce nie wspominając, widziałem polaków, którzy grają tu w innych sojuszach i to wysoko notowanych, wiec może będzie możliwość jakiejś dyplomacji z nimi (dodatkowe wstawiennictwo), ale najpierw musimy (jako sojusz(e) poprawić naszą sytuację i coś zacząć znaczyć na tym serwerze), wracając do osób innej narodowości to musi być z nimi dobra komunikacja (osoby na konkretnych stanowiskach będą musiały np massy pisać albo w dwóch językach albo tylko po angielsku), gdyż wszelkie koordynowanie ataków bądź obrony, musi być wykonywane w odpowiednim czasie i bez zbędnych kombinacji np. z tłumaczeniem, a czas jest bardzo istotnym czynnikiem decydującym o powodzeniu akcji

weirdo

Offline

 

#9 2008-03-23 14:40:26

Vanessa

Zbyt wiele rzeczy do zrobienia, zbyt mało chętnych do pracy.

status Akuku =]
6289416
Zarejestrowany: 2008-03-10
Posty: 35
Punktów :   -1 

Re: Fuzja?

Weirdo:
- Powołany jest smallbit jako tłumacz angielskiego, hiszpańskiego i norweskiego
- Planowane jest rozszezenie się sojuszu na jeden + akademia lub odłam.
- Na razie trzeba rozbudowac ambasadę, więc ślijcie do mnie surowce, ponieważ posiadam ten budynek na 7 lvl (do wtorku zamierzam podwyższuc poziom o co najmniej 2 lvl)

Offline

 

#10 2008-03-25 09:56:36

Civ3 z polski

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Fuzja?

jestem za fuzja
co do pytania Vanessy w 1 poście:
ja gram na serio i do końca

Offline

 

#11 2008-03-25 13:40:54

weirdo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 10
Punktów :   

Re: Fuzja?

Vanessa napisał:

Weirdo:
- Powołany jest smallbit jako tłumacz angielskiego, hiszpańskiego i norweskiego
- Planowane jest rozszezenie się sojuszu na jeden + akademia lub odłam.
- Na razie trzeba rozbudowac ambasadę, więc ślijcie do mnie surowce, ponieważ posiadam ten budynek na 7 lvl (do wtorku zamierzam podwyższuc poziom o co najmniej 2 lvl)

jak na razie to my też mamy własną ambasadę i będzie łatwiej i szybciej stworzyć akademie (i mniejsze koszty), a surki nie będziemy słać dopóki nie będziemy w sojuszu zresztą i tak nie słałbym godzinnej produkcji (bo niby dlaczego mam płacić więcej niż powinienem? i nie raz budowałem sam bez niczyjej pomocy ambasadę - max tydzień zajmowało postawienie od 1 do 20 poziomu) ogólnie wychodzi po 2000 surowców od każdego i to starcza z nawiązką
natomiast nadal nic ze mną nie było uzgadniane na temat fuzji (cieszę się tylko, że przynajmniej skłoniłem was do myślenia )

weirdo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xviiihtpn.pun.pl www.cogl-rp.pun.pl www.pedagogika-ewip.pun.pl www.phone.pun.pl www.rewalidacja.pun.pl